Podsumowanie - szopki

w dziale Szopki
Utworzono: czwartek, 01. marzec 2012 12:50

Szanowni Państwo,

Na koncie Fundacji Miasto Ogród Książenice są już wszystkie zadeklarowane podczas aukcji szopek wpłaty. Zebraliśmy 15 050 zł. Decyzją Zarządu Fundacji cała ta suma została przekazana na utworzenie funduszu stypendialnego.

Ponieważ otrzymaliśmy deklarację kolejnych wpłat na rzecz Funduszu stypendialnego, postanowiliśmy, że stypendia zostaną przyznane od wrześniu 2012 roku. Stypendyści będą je otrzymywać przez cały rok szkolny 2012/2013.

Tymczasem zwróciliśmy się do rad pedagogicznych wszystkich szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki z prośbą o zapoznanie się z Regulaminem funduszu stypendialnego i przesłanie ewentualnych uwag.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy:

Wszystkim uczestnikom konkursu szopek bożonarodzeniowych, oraz tym, którzy pomogli zorganizować i przeprowadzić konkurs. Jesteśmy wdzięczni wszystkim sponsorom; zarówno tym, którzy ufundowali nagrody w konkursie, jak również licytującym szopki.

Jeśli chcą Państwo wesprzeć Fundusz stypendialny dla uzdolnionych uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Grodzisk Mazowiecki wpłaty można kierować na konto Fundacji Miasto Ogród Książenice z dopiskiem „darowizna na cele statutowe -fundusz stypendialny” /dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt/.