[sigplus] Critical error: Image gallery folder piknik2014/konkursy/Eko_kapelusznik is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Eko-kapelusznik - piknikowy HIT!

Utworzono: czwartek, 24. kwiecień 2014 15:54

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Zróbcie EKOLOGICZY KAPELUSZ i prześlijcie nam swoją fotografię – w kapeluszu oczywiście:)

Zadaniem uczestników jest przygotowanie z użyciem surowców wtórnych oryginalnego, estetycznego nakrycia głowy, a następnie sfotografowanie się z nim. Zdjęcia należy przesyłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać osobiście w siedzibie Fundacji przy Al. Marylskiego 7 do 9 maja 2014 r. Do fotografii należy dołączyć informację z imieniem i nazwiskiem autora oraz telefonem/e-mailem kontaktowym. Konkurs skierowany jest do wszystkich, bez względu na wiek. Wręczenie nagród nastąpi 17 maja 2014 r. podczas Pikniku Ekologicznego. Zwycięzca odbierze z rąk burmistrza, pana Grzegorza Benedykcińskiego, wyjątkowy puchar.

Uwaga! Warunkiem odebrania nagrody jest obecność na Pikniku w przygotowanym przez siebie eko-kapeluszu!

Przypominamy, że wciąż czekamy na prace w pozostałych konkursach:

· Zmieniaj nawyki – nie klimat!

· W Książenicach wstaje dzień…

· Ze starego coś nowego

Szczegóły na stronie piknik.fundacjaksiazenice.org