Akcja BEZPIECZEŃSTWO :)

Utworzono: wtorek, 01. październik 2019 07:30

 

 

 

 

 

 

Witajcie,

 

Wrzesień to miesiąc zwiastujący nowe przygody, więc wsiadłam w autobus i ruszyłam do Wielkiego Małego Świata. Po wejściu do przedszkola byłam trochę zagubiona. Nie znałam sporej części przedszkolaków, a Ci, z którymi do tej pory bawiłam się gdzieś zniknęli… Ojej, czy ja jestem w tym samym przedszkolu? Panie z uśmiechem przywitały mnie i powiedziały: „Przecież jest nowy rok przedszkolny, więc mamy nowych przedszkolaków. Ale nie martw się Pestko, znajdziesz jeszcze sporo osób, które znasz”. Nie wszyscy poszli do szkoły- na szczęście!

 

Weszłam po kolei do grup, przywitałam się i zapytałam co teraz…? W odpowiedzi usłyszała: „zanim ruszymy w świat, musimy powtórzyć sobie najważniejsze zasady związane z bezpieczeństwiem”.

 

Tak też było, przez kilka dni omawialiśmy zasady bezpieczeństwa, zarówno te, które obowiązują w przedszkolu i na jego terenie, ale i również te, które obowiązują podczas spacerów i wycieczek. Nie było łatwo, bo zapamiętać tyle ważnych rzeczy to nie lada wyzwanie. Pomógł nam w tym PAN POLICJANT, który przyjechał do nas z Grodziska! To był naprawdę wspaniały czas. Teraz już wiemy wszystko o bezpieczeństwie, więc ruszamy w jesienną podróż… A co nas podczas  niej spotkało… już niebawem!

 

Do usłyszenia!

 

Pestka