Laureaci konkursu "Opowiedz.."

w dziale Aktualności
Utworzono: piątek, 02. marzec 2012 15:10

28 lutego kapituła konkursu "Opowiedz o..2011" wyłoniła zwycięzców. Wśród nich znalazły się dwa filmy z Książenic, przygotowane przez Grupę Nieformalną "Zróbmy coś razem", których autorką jest Magdalena Szachowska. Wygrały filmy "Człowiek Lasu" oraz  "Książenice. Sąsiedzi Sąsiadom" - w kategoriach Człowiek i Praca, które tym samym przeszły do kolejnego etapu konkursu. Trzeci Film z Książenic pt. "Być rodzicem w Książenicach" zajął drugie miejsce w kategorii Miejsce. Serdecznie gratulujemy autorom zwycięskich projektów.

Konkurs "Opowiedz...", jest integralną częścią programu Działaj Lokalnie Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, realizowanego w powiecie grodziskim przez Stowarzyszenie Europa i My. W konkursie mogły uczestniczyć organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, które otrzymały dofinansowanie do projektów w VII edycji programu Działaj Lokalnie w roku 2011. Celem konkursu „Opowiedz...” było zachęcenie ich do podejmowania prób i poszukiwania atrakcyjnych form promowania własnych działań oraz ich wpływu na aktywizację lokalnej społeczności i budowanie dobra wspólnego.